ŞİRKET PROFİLİ

satış ve satış sonrası hizmette doğru adres...

Sml  Makina  2008  yılında 3 kişi ile başladığı çalışmalarını sürekli geliştirerek, bugün yaklaşık 28 kişilik satış ve servis hizmet kadrosuna erişmiş bulunmaktadır. Bu süre zarfında Türkiye genelinde 600 tezgâh satılmıştır. Deneyimli kadromuz ile İzmir, Bursa ve İstanbul merkezlerimizden satışını yapmış olduğumuz tüm tezgahlarına sınırsız 7/24 destek verilmektedir.

Şirketimiz CNC Takım Tezgâhları konusunda genç, dinamik, tecrübeli kadrosuyla satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmek ve sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmak amacıyla Ercan PERKER ve İsmail SOYBAŞ tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz 01 Ağustos 2009 yılı itibari ile ERMAKSAN Saç İşleme Makinaları EGE BÖLGE BAYİİ olarak satış ve teknik servis olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Amacımız;

siz sanayicilerimize kaliteli, yüksek teknoloji ürünlerini tanıtmak, üretim çözümleri yaratmak ve çalışma veriminin arttırabilmesi için anahtar teslim hizmetlerini sizlere sunmaktır.

SML Makina-Sahibinden sitesindeki mağaza vitrinimizden güncel ikinci el ürünlerimize dileğiniz anda ulaşabilirsiniz..
www.smlmakina.sahibinden.com

Vizyonumuz

Müşterilerimizle karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkelerinden kesinlikle vazgeçmemek ve bu ilkeler doğrultusunda bölgesel pazarda Takım Tezgahları konusunda lider olmak ve lider kalmaktır.

Misyonumuz

Dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamak.
Kusursuz hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

 

GÜNCEL

HABERLER

08 Ocak
08 Ocak
08 Ocak
Yeni Makinalarımızla Çok Daha Hızlı İşlemler Artık Elinizin Altında.
Sml Makina Artık Bursa'da Bir Çok Firmanın Tercih Ettiği Marka
Size Makina Lazım
Makinanıza En İyi Biz Bakarız...